Home Makale • Kabzımallık’tan Travestiliğe Bir İstanbul Hikayesi

Kabzımallık’tan Travestiliğe Bir İstanbul Hikayesi

 - 

Bugün sizden gelen bir maili paylaşmak istedim sevgili ziyaretçiler. Gelen mail İstanbul avcılarda yaşamakta olan bir travestinin hayat hikayesini anlatmaktadır. Anadolunun çorak   topraklarında büyümüş rençber bir ailenin oğlu olarak dünyaya geldim ama içimde hep kadınsı bir hissiyat ve yaşam tarzı vardı. Beni okutmak istediler ama ben diğer insanlardan farklı olduğumu düşündüm ve okumayı reddettim. Babadan kalan ürünleri bir süre pazarlarda sattım, daha sonra kabzımallık işleriyle uğraştım orada bir delikanlıya gönlümü kaptırdım ve aile yanından ayrılmaya karar verdim bu arada aşık olduğum delikanlı ile samimi bir arkadaşlık kurdum.

Daha sonra gönül kaptırdığım adam beni kız arkadaşıyla tanıştırdı, beynimden vurulmuşa döndüm ve  gün kadın olmaya karar verdim artık işkence olan bedenimi kendim toparlayacağım diye düşündüm.Bu maksatla istanbula geldim ilk başta kadın olarak iş aradım ne yazık ki bir türlü tutunamadım .

Zamanla lgbt ve travesti çevresinden arkadaşlarla kısa sürede samimiyet kurup hayata adapte oldum ve ne ile karşılaştım dersiniz benim aşık olduğum adam oda aile baskısıyla evlendirilmiş ama oda ne var ne yok bırakıp istanbula gelmiş ve şu an aynı evde yaşamaktayız tek sorun var oda travesti olmuş.

In Makale

Author:travesti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*

*

*