Home Makale • İstanbul Rum Meyhanelerine Travesti Modellerden Ziyaret

İstanbul Rum Meyhanelerine Travesti Modellerden Ziyaret

 - 

Ah eski İstanbul diyenlerden olmayalım şimdiki zaman kipini kullanmak gerekli eski istanbulun rum meyhanelerindeki saygınlık ve güzellik şu anda aktif durumda, geçenlerde bir dost hasbihalinde mürvet isimli bir travesti ile söyleştik Kadıköy’deki antonun yeri diye bir meyhane tarif etti kendilerinin bayağı  keyif aldığı söylenebilir.Aynı hafta Kadıköy!deki meyhaneye uğradım Mürvet bana eksik anlatmış hem mekan hem müzikler hem işletmecisi tam bir İstanbul klasiği ilk defa bu kadar bir meyhaneden keyif aldım diyebilirim. Başka meyhanelerde arayış içindeyim  örneğin daha önce övdükleri bir meyhaneye türkü dinlemeye gittim pek keyif almadım. Bu meyhaneyi öve bilirim hatta kişi sarhoş olmuşsa Rum meyhaneci rakı getirmeyi kesiyor direk seni ayıltma çabasında güzel bir insanlık örneği değil mi . Buradan bir kelebek etkisi doğar ve tüm ülkeye yayılır umarım.

Meyhane anekdotlar bu rum meyhanesinde son bulmuştur. neden diyecek olursak meyhaneden daha çok eski bir haz bıraktı bende insanlık hizmet değer verme gibi bir çok  deneyim diyebilirim.

En sonAnkara seyyah barda bu meyhane deneyimine benzer bir deneyim yaşamıştım. Kadıköyde travestilere gönül rahatlığı ile gidebilecek bir meyhane tavsiye etmenin heyecanını yaşamaktayım. Hayat Beklentilerden Fazlasını Vermez Diye Biliyordum Ama Kadıköy de böyle nezih bir mekanla neşe bulacağımı düşünmüyordum.

In Makale

Author:travesti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*

*

*