Home Makale • İstanbul Kültür Sanat Festivalinde Travesti Show

İstanbul Kültür Sanat Festivalinde Travesti Show

 - 

Travestilerin en meraklı olduğu mustarip konulardan biri kültür sanat festivali.Yıllardır istanbul ve diğer illerde düzenlenen bu festivallerde en çok öne çıkan konu  kitap ve okuma alışkanlığı bu tarz festivaller sanat olsun müzik ve kitap okuma etkinlikleri olsun gayet başarılı sonuçlar doğurmuştur.

Örneğin: krishnamurti kitaplarını travestilerin düzenlediği bir okuma etkinliğinde duydum konular genelde travesti ruhuna uygun doğu ve batı felsefesine itaat eden ve ilerleyiş bakımından insan özgürlüğüne nasıl kavuşur bu kitaplardan bilgiler aldım.

İstanbul travestileri kültür sanat konusunda heyecanlı ve diğer ülkelerin travestilerine oranla okuma alışkanlığı yüksek. Örneğin orhan pamuk kitapları pek tutulmaz diğer yazarlardan alıntı yaptığı ve kendi ülkesine karşı tutumu travestilerde tepkilere neden olmaktadır.Yaşar kemal kitapları istanbulda travestilerin baş tacı kitaplarından biridir. Festival ve Kültür Şehri İstanbul’da Yapılan Söyleşilere Tüm Travesti Model Arkadaşlarımız Davetlidir.

O

In Makale

Author:travesti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*

*

*