Home Makale • Bomonti – Fındıkzade – Kadıköy Travestilerinin 5 Çayı

Bomonti – Fındıkzade – Kadıköy Travestilerinin 5 Çayı

 - 

Bomonti Kültürel Semtimiz Olarak Bilinir. Fındıkzade Keza Yine Öyle Burada İkamet Eden Gruplar Kadıköydeki Travesti Arkadaşları İle Harkulade bir 5 Çayı Planlamaktadırlar.

Bomontili Güzel Travesti Model Arkadaşlara Çağırımızdır!

Bomonti Güzeli Travestiler ie Kadıköy İskelesine Yakın Bir Parkta veya Uygun Bİr Cafede 5 Çayı İçin Fındıkzade Travestileride Davetlidir. Gelirken Birşeyler Almayın Desek Yeridir Hasbihal Edip Güzellik Sırlarımızı Paylaşacağız.
Organik Ürünler ve Güzellik Sırları Hakkındaki Söyleşimize Davetli Arkadaşlar Bununla Alakalı Liste Yaparlarsa Daha İyi Netice Alabiliriz.
5 Çayı İngiliz Fransız Kültürü Olmakla Beraber Bizim Kültürümüzdede Derin Bir Yer Kaplamaktadır. Eskide Fındıkzade ve Kadıköy Tarafında Oturan Paşa Eşleri Bu Kültürü Halkımıza Empoze Etmişlerdir. Güzellik İksiri Yapan Travesti Modeller İstanbulun Güzide Semtlerinden Ayrılıp Bizimle Bu Beş Çayı Muhabbetinde Bize Sunarlarsa Müteşekkir Oluruz.

Fındıkzadeden Katılım Sağlayacak Trv Model Arkadaşlar Hepinizi Yürekten Kucaklıyoruz Saat ve Tarih Bilgisi İçin Bizimle İletişime Geçerseniz Size Geri Dönüş Sağlayacağız..

 

In Makale

Author:travesti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*

*

*