Home Makale • Ayrı İklimlerde Farklı Hayatlara Sahip Travestiler

Ayrı İklimlerde Farklı Hayatlara Sahip Travestiler

 - 

Avrupa birliği ülkeleri yaşam standartları bakımından ülkemiz üzeri daha iyi ve fazla grafik sergilemektedir. Her insanın standart üzeri yaşam hakkı varken biz türkler olarak, sürekli kendimizi batı medeniyetinden uzaklaştırıp, çağdaş ülkeler seviyesinden hızla iniyoruz. oysa yanı başımızda hayatı o kadar sıra dışı yaşayan milletler var ki.

Ayrı iklimlerde aynı insanlar yani travestiler. Her türlü şiddetin odağında, dövülen, küfür edilen, fiziken aynı fakat cinsel tercihlerinden dolayı hor görülen insanlar. Bizim coğrafyamızda bu tür insanlar çok sık yaşıyor. Özellikle doğu bölgelerimiz okuma yazma oranını da hesaba katıp istatiksel açıklama yaparsak yaşadıkları şiddetin ne denli büyük olduğunu gözler önüne sermiş oluruz.

Avrupa da ve münhasır gelişmiş ülkelerde bu tür cinsel egoların hiçbir şekilde tartışılması bir yana dursun, konusu bile geçmez. Çünkü insalar bu durumları normal olarak karşılamaktadır. Türkiye ile aralarında belkide aralarında zaman farkından çok uygarlık ve medeniyet farklılıları göze ilişmektedir. Avrupalı insanlar travestiler için bir çok vakıf veya dernek kurar iken onlar için hazırladıkları yasalar ile de insana ne kadar değer verdikleri ortadadır. Biz de ise bir yamyam görmüş gibi travesti görünce gözleri fal taşı gibi açılan egoist sapıklar doludur. Fakat bu insan dışı yaratıklar İstanbul Ankara başta olmak üzere travestileri seks objeleri gibi görüp internet üzerinden bağlantı kurarak ilişki kurmaktadır.

In Makale

Author:travesti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*

*

*